Toplu yemek sektöründe ilk kez faaliyet göstermeye başladığımız 1985 yılından bu güne kadar çalışmalarımız hızla ve şevkle devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana en iyi, en kaliteli, en yenilikçi, en araştırmacı, en çözüm odaklı, en çok yatırım yapan firma olma hedeflerimiz şirketimizin sektördeki en iyi firma olmasını sağlamıştır. Yeditepe ulaştığı üstün ürün ve hizmet kalitesini Türkiye nin her yerinde yaygınlaştırmak kaydıyla ulusal firma kimliğine kavuşmuştur.

İstanbul da yatırımı gerçekleştirdiğimiz 6000 m2 si kapalı toplam 7500 m2 kullanım alanına sahip taşıma yemek mutfağımız üretim altyapısı, m2, mimari yapı gibi özellikleriyle sektörün en iyi ve en büyük tesisleri arasında yer almaktadır.

İyi olan ve iyi kalan her şeyin temelinde kalite ve dürüstlük olduğuna inan Yeditepe yaptığı çalışmalarla kendini sürekli geliştirmiş, ürettiği yenilikleri sektörle paylaşmak kaydıyla da sektörün gelişmesine de çok büyük katkılar yapmıştır.

Yeditepe ailesi olarak bu meşakkatli yolculuk neticesinde ortaya çıkan güzel fotoğrafı sizlerle paylaşmanın gurunu yaşıyoruz.